Personal

Wilhelm Holmberg

E-mail: wilhelm.holmberg@altumaudit.fi
Tel: +358 (0)40 5322 026

Senior partner. Har fungerat som revisor för små- och medelstora bolag från olika branscher och industrier, stiftelser och föreningar. Specialkunskap har Wilhelm Holmberg av familjebolag, generations…
Read more

Rabbe Nevalainen

E-mail: rabbe.nevalainen@altumaudit.fi
Tel: +358 (0)40 5433 484

CGR revisor. Fungerar som revisor för små- och medelstora bolag från olika branscher och industrier, stiftelser och föreningar. Specialkunskap har Rabbe Nevalainen av stiftelser, föreningar samt av p…
Read more

Michaela Raatikainen

E-mail: michaela.raatikainen@altumaudit.fi
Tel:

Senior Manager. Började jobba hos oss i september 2019.

Jenny Skoglund

E-mail: jenny.skoglund@altumaudit.fi
Tel:

Arbetar främst inom vår administration. Jenny har arbetat hos oss sedan mars 2014.
Sandra Uitto

Sandra Uitto

E-mail: sandra.uitto@altumaudit.fi
Tel: +358400372943

Audit Associate. Sandra började hos oss december 2020. Sandra studerar vid Svenska handelshögskolan.

Ingrid Ulfves

E-mail: ingrid.ulfves@altumaudit.fi
Tel: +358408544776

Audit Trainee. Ingrid började jobba hos oss i augusti 2021. Ingrid studerar vid Svenska handelshögskolan.

Anna Hägerström

E-mail: anna.hagerstrom@altumaudit.fi
Tel: +358403557676

Audit Trainee Anna började jobba hos oss i augusti 2021. Anna studerar vid Svenska handelshögskolan.
emilie

Emilie Tallberg

E-mail: emilie.tallberg@altumaudit.fi
Tel: +358445110244

Audit Trainee. Emilie började jobba hos oss i december 2021. Emilie studerar vid Svenska handelshögskolan.

Sandra Biström

E-mail: sandra.bistrom@altumaudit.fi
Tel: +358451119908

Audit Trainee Sandra började jobba hos oss i december 2021. Sandra studerar vid Svenska handelshögskolan.

Sonja Lindström

E-mail: sonja.lindstrom@altumaudit.fi
Tel: +358504000460

Audit Trainee Sonja började jobba hos oss i december 2021. Sonja studerar vid Svenska handelshögskolan.

Website & Design by Intendit Web Agency